Opinie

Partnerów

Monika Szymańska

INDEPRO HOME Kraków

Z INDEPRO jestem związana od kilku lat, więc decyzja o otwarciu własnej agencji w Sieci była naturalna. Choć moje doświadczenie i umiejętności pozwalały na samodzielnie otwarcie biura, uznałam, że to nie byłby najlepszy wybór. Dlaczego? Po pierwsze w INDEPRO mam dostęp do wszystkich dokumentów niezbędnych do obsługi klientów i agentów. Dodatkowo wszystkie wypracowane przez lata standardy i procedury ułatwiają mi sprawne wdrożenie i prowadzenie zespołu.  Po trzecie duża elastyczność, sama decyduję o swoim biznesie…

Więcej

Konrad Nowak

INDEPRO NOWAK Lublin

Planując otwarcie własnej agencji nieruchomości, mając świadomość tego jak trudno zbudować od podstaw biznes w pojedynkę brałem pod uwagę oferty franczyzowe. Szukałem agencji, która dostarczy mi niezbędnych narzędzi i ułatwi start na rynku. INDEPRO to organizacja, która zainteresowała mnie w pierwszej kolejności i utwierdzam się w przekonaniu, że był to najlepszy wybór.

Więcej

Zenon Laszuk

INDEPRO LASZUK Biała Podlaska

Sprawne uruchomienie agencji oraz szkolenia prowadzone przez trenerów INDEPRO pozwoliły nam sfinalizować już dwie transakcje na samym początku prowadzenia oddziału. Otrzymaliśmy kompletny pakiet narzędzi umożliwiających szybkie i skuteczne rozpoczęcie działania.

Więcej

Rafał Mikołajczak

INDEPRO KUJAWY Inowrocław

W INDEPRO, hasło Agencja dla Agentów jest prawdziwą misją, która podparta wartościami agencji pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty. Jest wiele agencji nieruchomości, które oferują współpracę w formie franczyzy. Zdecydowaliśmy się jednak na INDEPRO, ponieważ rozwiązania oferowane partnerom franczyzowym dają możliwość nieograniczonego rozwoju.

Więcej