O nas

INDEPRO

INDEPRO to nowoczesna i profesjonalna, ogólnopolska sieć agencji nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości. Kierując się zasadami etyki, skrupulatnie przestrzegamy przepisów prawa oraz chronimy interesy tysięcy obsługiwanych klientów. Nasz pierwszy oddział powstał w 2007 roku w Krakowie, a obecnie działamy na terenie całego kraju i rozwijamy ogólnopolską sieć nie tylko za pośrednictwem placówek własnych, ale również franczyzowych.

Od początku prowadzonej działalności INDEPRO stosuje innowacyjne podejście do świadczonych usług podnosząc standardy jakości obsługi klientów na rynku nieruchomości. Jako pierwsza agencja w Polsce wprowadziliśmy „Program Pasywnego Dochodu” oraz usługi „Kup Bez Prowizji” i „Ekspresowa Sprzedaż”, które są nierozerwalnie kojarzone z marką INDEPRO. Nowatorskie podejście do prowadzonego biznesu daje naszej marce istotną przewagę na tle konkurencji.

Dbając o bezpieczeństwo klientów i stale dostosowując standardy do ich rosnących wymagań, agencja INDEPRO nieustająco szkoli Agentów. Wysiłki zostały docenione już przez tysiące zadowolonych klientów, a uhonorowaniem tych działań są otrzymane nagrody.

Naszym Partnerom dostarczamy bezpieczne, korzystne i skuteczne rozwiązania umożliwiające osiąganie sukcesów na polskim rynku nieruchomości. Nasz model działania jest korzystny finansowo i zakłada wysoką rentowność.

 

Jakość

Działamy na rynku już ponad 10 lat. Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem, która wyrosła i rozwija się na rodzimym gruncie. Nasze działanie jest dostosowane do bieżących i wymagających polskich warunków rynkowych. Dostarczamy najwyższą jakość obsługi. Dowodem tego jest nasza Księga Referencyjna zawierająca setki listów polecających podpisanych własnoręcznie przez zadowolonych klientów. Jesteśmy jedną z nielicznych agencji, która może pochwalić się takim uznaniem w oczach klientów.

Nagrody

Agencja INDEPRO jest aktywnie zaangażowana w budowanie nowej jakości usług na polskim rynku nieruchomości. Praca całego zespołu profesjonalistów została doceniona o czym świadczą otrzymane nagrody i nominacje.

Ogólnopolska sieć INDEPRO została laureatem prestiżowej nagrody „Pióro Businessu” przyznawanej przedsiębiorcom w uznaniu ich znaczących osiągnięć w działalności gospodarczej, inwencję, działania na rzecz jakości, za umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem oraz rzetelność i uczciwość w biznesie. Agencja INDEPRO została nagrodzona za innowacyjne i profesjonalne usługi obrotu nieruchomościami.

Nasza organizacja została również nominowana do nagrody „Best Quality 2015” przyznawanej przez Polską Agencję Przedsiębiorczości w ramach ogólnopolskiego programu promującego wyróżniające standardy zarządzania oraz wzorce funkcjonowania firm oferujących najwyższy standard usług. Ogólnopolska sieć agencji nieruchomości INDEPRO została nominowana w kategorii Franchising – za najwyższą jakość zarządzania oraz wkład w rozwój sieci franczyzowych.

Plany Rozwoju

Widząc ogromne zapotrzebowanie klientów rynku nieruchomości na wysoką jakość obsługi, agencja INDEPRO stawia na rozwój za pośrednictwem placówek franczyzowych. W ciągu kilku najbliższych lat ma zostać otwartych 100 biur opartych na licencji franczyzowej INDEPRO. Ogólnopolska sieć agencji INDEPRO nie zamyka się wyłącznie na duże miasta, ale ze swoimi placówkami chce również dotrzeć do mniejszych miejscowości, także tych kilkutysięcznych. Misją INDEPRO jest bowiem zapewnienie dostępu do nowoczesnych usług pośrednictwa niemal w każdym zakątku Polski.

Fundamentalne Wartości

Wspólnie osiągamy więcej – to nasze motto

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Partnerskie podejście i transparentny model działania buduje zaufanie i lojalność. Nasza kultura organizacyjna nadaje właściwy klimat i pozwala stworzyć pozytywną atmosferę, dzięki której Twój biznes jest trwały i sprawnie się rozwija.

 1. Współpraca

  wspólnie osiągamy więcej, ale tylko gdy każdy zyskuje (zasada win-win), umiemy dzielić się z innymi
 2. Skuteczność

  rozpoznajemy potrzeby, angażujemy się, podejmujemy skupione i zorganizowane działania przynoszące korzyści
 3. Uczciwość

  przestrzegamy ustalonych reguł i zasad, wywiązujemy się z podjętych zobowiązań i można na nas polegać
 4. Przynależność

  mamy poczucie wsparcia i sami wspieramy innych, a z tym wiążą się korzyści i obowiązki, wspólnie świętujemy sukcesy i uczymy się na błędach
 5. Życzliwość

  wyrażamy szczere emocje, budujemy przyjazne relacje, działamy z entuzjazmem i uśmiechem
 6. Rozwój

  doskonalimy swoje umiejętności, zdobywamy wiedzę i doświadczenie, wzbogacamy swoją karierę i życie, to nasz kapitał na przyszłość
 7. Wiara

  mamy przekonanie o wartości i sensie podejmowanych działań, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym