Opinie

Partnerów

Monika Szymańska

INDEPRO HOME - Kraków

Z INDEPRO jestem związana od kilku lat, więc decyzja o otwarciu własnej agencji w Sieci była naturalna. Choć moje doświadczenie i umiejętności pozwalały na samodzielnie otwarcie biura, uznałam, że to nie byłby najlepszy wybór. Dlaczego? Po pierwsze w INDEPRO mam dostęp do wszystkich dokumentów niezbędnych do obsługi klientów i agentów. Dodatkowo wszystkie wypracowane przez lata standardy i procedury ułatwiają mi sprawne wdrożenie i prowadzenie zespołu.  Po trzecie duża elastyczność, sama decyduję o swoim biznesie…

Więcej

Konrad Nowak

INDEPRO - Lublin

Planując otwarcie własnej agencji nieruchomości, mając świadomość tego jak trudno zbudować od podstaw biznes w pojedynkę brałem pod uwagę oferty franczyzowe. Szukałem agencji, która dostarczy mi niezbędnych narzędzi i ułatwi start na rynku. INDEPRO to organizacja, która zainteresowała mnie w pierwszej kolejności i utwierdzam się w przekonaniu, że był to najlepszy wybór.

Więcej

Marek Bajgerowicz

INDEPRO - Wrocław, Bielany Wrocławskie

Otworzyłem własną agencję w oparciu o sprawdzony i kompletny, polski model biznesu. Dzięki otrzymanym narzędziom sprawnie buduję i zarządzam zespołem skutecznych Agentów. Doceniam faktyczną współpracę w sieci, wyjątkowy system informatyczny oraz automatyczne rozliczenia.

Więcej

Zenon Laszuk

INDEPRO - Biała Podlaska

Sprawne uruchomienie agencji oraz szkolenia prowadzone przez trenerów INDEPRO pozwoliły nam sfinalizować już dwie transakcje na samym początku prowadzenia oddziału. Otrzymaliśmy kompletny pakiet narzędzi umożliwiających szybkie i skuteczne rozpoczęcie działania.

Więcej

Natalia Szwąder

INDEPRO - Gdańsk

Pośród ofert franczyzowych firm działających na rynku usług moją uwagę zwróciła oferta sieci agencji INDEPRO, rozwijanej przez ludzi znających doskonale polskie realia biznesu w branży nieruchomości a ponadto konsekwentnie kreującej pewien bardzo odpowiedzialny model pośrednictwa. Decydując się na współpracę z INDEPRO już od samego początku funkcjonowania oszczędzam cenny czas i pieniądze, a jednocześnie w możliwie najkrótszym czasie wyróżniam się na tle konkurencji w regionie.

Więcej

Marcin Chmielewski

INDEPRO - Gdańsk

Decyzję o przystąpieniu do ogólnopolskiej sieci INDEPRO podjęliśmy na podstawie konsultacji z jej reprezentantami. Przedstawiciele organizacji to ludzie, którzy potrafią przekazać cenną wiedzę oraz wesprzeć każdego przedsiębiorcę, który wykaże chęć rozpoczęcia przygody na rynku nieruchomości. Pakiet szkoleń, dokumenty niezbędne do prowadzenia agencji nieruchomości oraz gruntowne i profesjonalne przygotowanie do pracy utwierdziły nas w słuszności naszej decyzji.

Więcej